NABÍDKA

PRVOTŘÍDNÍ MATERIÁL ZA PŘIJATELNOU CENU

Máme vlastní prostorné skladové plochy, na kterých se snažíme udržovat vždy dostatečné množství veškerého materiálu, abychom byli schopni splnit potřeby všech našich zákazníků. Na výběr máte z široké škály kameniva a sypkých materiálů, jako například písek, štěrk, struska, uhlí a mnoho dalšího.
V okolí Hlučína jsme jediný dodavatel s tak širokým výběrem a máme výbornou dopravní dostupnost.

DOPRAVA A NAKLÁDKA MATERIÁLU

Vzhledem k naším možnostem jsme schopni materiál dodávat velice rychle. Zajistíme dopravu materiálu bez ohledu na množství díky našemu vozovému parku z menších i větších nákladních vozidel. Pro nakládání většího množství materiálu disponujeme také potřebnou technikou, která nám zajistí rychlou realizaci Vašich požadavků. Náš areál disponuje vážícím zařízením, na kterém zvážíme vozidlo před a po naložení materiálem. Zákazníkům je umožněno používat váhu i v průběžně celém průběhu nakládání.

V areálu disponujeme kvalitní certifikovanou digitální váhou s digitálními vážícími lístky.

NABÍZÍME TYTO MATERIÁLY

ŠTĚRK

Nabízíme český štěrk v několika frakcích.

PÍSEK

Dodáváme kvalitní přírodní tříděný písek.

KAMENY

Prodáváme kvalitní kameny z českých lomů.

MULČOVACÍ KŮRA

Drcená kůra z modřínu k dekorativním účelům.

OKRASNÉ KAČÍRKY

Nabízíme několik druhů okrasných kačírků.

UHLÍ

Prvotřídní Bílinské uhlí nebo černý eko hrášek.

STRUSKA

Pestrá nabídka několika druhů strusky.

ODVOZ SUTI

Našimi kontejnery zařídíme odvoz Vaší stavební suti.

Vážení zákazníci, jistě jste si všimli stále rostoucích cen surovin jako uhlí, koks a další. Bohužel se zatím situace nevyvíjí nijak pozitivně a hrozí, že v následujících měsících budou ceny i nadále růst. Pokud jste v zimě odkázáni na vytápění uhlím nebo koksem, neoddalujte jeho objednání. Může se stát, že surovina opět skokově zdraží nebo v horším případě nebude k dostání vůbec.