fb

Nabízíme

 

 

Nabízíme:

 

ŠTĚRK / PÍSEK

různé druhy a frakce

 

MULČOVACÍ KŮRA

modřín – drcený

 

KAMENY A KAČÍRKY

široká nabídka dle ceníku

Uhlí

Uhlí přímo z těžebních společností

ODVOZ STAVEBNÍ SUTI

Odvážíme také stavební suť

Písek / Štěrk / Kačírek / Struska / Kamenivo / Mulčovací kůra

Nabízíme kompletní služby v oboru dodávky kameniva, sypkých hmot,včetně dovozu materiálu vlastní dopravou na místo určení. Odborně poradíme ve výběru nejvhodnějšího materiálu k Vašemu stavebnímu záměru. Vyhovíme drobným zákazníkům i velkým firmám.

Chcete potěšit vaše blízké opravdu praktickým dárkem ? Věnujte jim dárkovou poukázku ve formě VOUCHERU, na který si mohou vybrat veškeré zboží z našeho sortimentu. VOUCHER - FRONT-new Platnost voucheru je 6 měsíců od data vystavení.

DOPRAVA A NAKLÁDKA MATERIÁLU

Vzhledem k manipulačním, skladovým a kancelářským možnostem, kterými disponujeme, dodáváme materiál rychle, v prvotřídní kvalitě, za přijatelné ceny. Dopravu zajišťujeme jak malými nákladními vozidly (1,5 -3,5t), tak většími vozy (5t,7t,14t,30t) Pro nakládku většího množství materiálu disponujeme velkotonážní nakládací technikou pro úsporu vašeho času. V areálu se nachází vážní zařízení jak pro osobní, tak nákladní vozidla. Při odběru materiálu projde každé vozidlo vstupním a výstupním vážením, přičemž má zákazník po celou dobu před sebou možnost sledovat digitální počítadlo váhy. Při platbě materiálu dochází k automatickému vyhotovení faktury s veškerými účetními náležitostmi. Pokud chcete vystavit fakturu na hlavičku firmy, je nutno hlásit při prvním vstupu do kanceláře!

Váha pro osobní i nákladní automobily

Váha pro osobní i nákladní automobily

 

Ceník ➨ ZDE